Úvod | Profil firmy |

Profil firmy

Plánovaná prestavbaFirma začala svoju činnosť vo februári 1998, keď skupina vývojových pracovníkov v obore hardware, software a autodiagnostika založili firmu na výrobu diagnostickej techniky pre testovanie a opravu elektroniky automobilov. Na začiatku výrobky testovala sesterská firma HD elektronic, ktorá sa zaoberá diagnostikou a opravou elektronických systémov automobilov. Postupne sa firma etablovala so svojimi prístrojmi v opravárenských dielňach v blízkom okolí. V roku 2000 sa firma zaradila medzi serióznych dodávateľov diagnostickej techniky a autopríslušenstva pre servisy v Českej a Slovenskej republike.

V roku 2001 boli firmou vyvinuté a vyrobené prvé moduly pre použitie v priemyselnej automatizácii. V roku 2002 získala firma v súťaži o najlepší exponát veľtrhu AUTOTEC 2002 (Brno- Česká republika)ocenenie „AUTOTEC PRIX 2002“ za výrobok „Tlaková sonda HD26PC-D“.

Plánovaná prestavba Na začiatku výrobky testovala sesterská firma HD elektronic, ktorá sa zaoberá diagnostikou a opravou elektronických systémov automobilov. Postupne sa firma etablovala so svojimi prístrojmi v opravárenských dielňach v blízkom okolí. V roku 2000 sa firma zaradila medzi serióznych dodávateľov diagnostickej techniky a autopríslušenstva pre servisy v Českej a Slovenskej republike. V roku 2001 boli firmou vyvinuté a vyrobené prvé moduly pre použitie v priemyselnej automatizácii.V roku 2002 získala firma v súťaži o najlepší exponát veľtrhu AUTOTEC 2002 (Brno- Česká republika) ocenenie „AUTOTEC PRIX 2002“ za výrobok „Tlaková sonda HD26PC-D“. V priebehu roku 2003 sa postupne profiluje výrobný program do stabilizovanej podoby, firma začína mať stabilizovaný káder zamestnancov a niekoľko kooperujúcich firiem. V tomto roku sa začínajú zároveň rozvíjať nové obchodné aktivity Taliansko, Nemecko, Ukrajina, Srbsko.

{becssg}gallery{/becssg}